Kuchnia kamienna - prostota i elegancja.

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Posiadasz własną, ekskluzywną restaurację? Marzysz o dużej, niepowtarzalnej kamiennej kuchni? Jesteś znudzony klasycznymi frontami z drewna lub płyty MDF? Twoje marzenia mogą się ziścić! Wszak kuchnia w kamiennym domu powinna być miejscem wyjątkowym!

Dlaczego warto zamienić drewno na kamień ?

Kamień to materiał niezwykły. Jego surowe, wręcz zimne piękno zupełnie zmienia charakter wnętrza. Kuchnia kamienna nadal prezentuje się gustownie i ciekawie, ale jednocześnie wnosi coś zupełnie nowego - specyficzny klimat, który doskonale wtapia się zarówno w sprawdzone, nowoczesne standardy, jak również w bardziej przytulne aranżacje klasyczne.

Elementy drewniane - czemu nie ?

W klasycznie ujętej kuchni, elementy drewniane dominowały nad elementami wykonanymi z kamienia. Kuchnia kamienna wprowadza zupełnie inny standard - wprowadzone do niej drewniane dodatki w postaci drzwi, stołów o krzeseł to doskonałe ubogacenie skądinąd zimnej, kamiennej aranżacji.

Jak uzyskać efekt kuchni kamiennej ?

Efekt kamiennej kuchni uzyskujemy dzięki wysokiej jakości okleinie z łupka kamiennego. Charakteryzuje się ona wysoką trwałością, odpornością na zarysowania i przede wszystkim - specyficzną dla kamienia szorstką strukturą. Okleina sprawi, że Twoja luksusowa, kamienna kuchnia nie tylko wizualnie, ale przede wszystkim przez dotyk będzie przypominać kuchnię wykonaną z kamienia.
 
 

REKLAMA

WYBRANE DLA CIEBIE

Dołącz nas na Facebook

Wszelkie prawa zastrzeżone.

© 2017 MieszkanieKomfortowe.pl Designed by WarpTheme